Õppimine teeb ilusaks!

KOOLI TÄNAVA KOOLITUSKESKUS

MEIST

Kooli Tänava Koolituskeskus
 

Pakume koolitusi nii muusika, kunsti kui üldkultuuri valdkonnas.

Ootame õppima nii lapsi, noori kui täiskasvanuid.

Oleme Töötukassa Koolituskaardi partnerid. Kui oled Töötukassas arvel ning leiad meie kursuste seast endale sobiva, uuri kursuse eest tasumise võimalusi Töötukassast.

Asume Pärnu kesklinna piirkonnas ja meil saab tasuta parkida.

 

 

KOOLITAJAD

Koolituskeskuse kõik koolitajad on saanud erialase kvalifikatsiooni. Kvalifikatsiooni tõestavate dokumentidega saate vajadusel tutvuda kohapeal.

Kadri Keskküla

solisti- ja kitarriõpe

 

Muusikaõpetaja ja koorijuht, Pärnu Ühisgümnaasiumi muusikaõpetaja. Lõpetanud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia koorijuht-muusikapedagoogi erialal. Läbinud Sibeliuse Muusikaakadeemia muusikateraapia algkursuse. Õppinud vokaalpedagoogikat Cathrine Sadolini, Vilja Sliževski, Leelo Talviku, Sirje Medelli jt käe all. Läbinud Kristo Käo 60-tunnise koolituse kitarrimängu õpetamisest rühmas. Täiendanud end Marek Taltsi kitarrikoolitusel.  

Kaia Metsaalt

arvutikoolitus

 

Viib erinevaid arvutialaseid koolitusi läbi alates 1989. aastast.

Kui Te ei leidnud endale siit sobivat arvutikoolitust või sooviksite individuaalõpet, siis võtke ühendust kaia.metsaalt@gmail.com ja leiame lahenduse!

Kadri Kõrre

inglise ja hispaania keel

 

Pärnu Ühisgümnaasiumi inglise ja hispaania keele õpetaja, õpetanud nii lapsi, noori kui täiskasvanuid.

Haridus: Tartu Ülikool - inglise keele ja kirjanduse bakalaureus (1997)

Tartu Ülikool - põhikooli ja gümnaasiumi inglise keele ja kirjanduse õpetaja tunnistus (2002)

Kersti Jürgenson

hispaania keel, qi gong

 

 "Qi gong ja meditatsioon on kuulunud mu igapäevaellu 1999. aastast, mil sattusin Eesti Neijingi kooli Tartu vastuvõttu tõlgiks Sheroke Rico Ramile ja sealtkaudu ka Eesti Neijingi kooli. Lisaks olen läbinud Eesti Neijingi kooli kaheaastase qi gong’i põhikursuse."

Mall Raig

soome keel

 

Soome keele täiskasvanute koolitaja, lõpetanud Hämeenlinna Õpetajate Kõrgkooli täiskasvanukoolituse osakonna  õpetajana, Oulu Ülikooli soome keele, kirjanduse ja ajaloo õpetajana, Tartu Ülikooli  ajaloolasena ja pedagoogina.

"Olen koolitanud täiskasvanuid juba 30 aastat Soome lahe mõlemal kaldal - nii Eestis kui Soomes. Koostöös Fintraga ilmus minu koostatud materjali põhjal "Turismi ja teeninduse soome-eesti vestmik" Soomes".

"Soomlased moodustavad suurima osa Eestisse saabuvatest välisturistidest. Keeleoskus on välismaiste klientidega tegeleva teenindaja toimetuleku oluline eeldus" (M. Raig)

 

Indrek Oselein

digimuusika

 

Pärnu Muusikakooli rütmimuusika osakonna õpetaja, Musalabori eestvedaja. Lõpetanud 1985. a klaveriõpetaja-kontsertmeistri eriala G. Otsa nim Muusikakoolis.
 

 

 

KONTAKT

Asume siin:
Aadress:

Kooli tn 13

Pärnu 80010

Mobiil:

58358965

 

ÕPPEKAVA                 KODUKORD

© 2023 by Powerhouse Fitness. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now